تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلا (عکس)

کریستیانو در سال 2018 بی رقیب و مهار نشدنی به نظر می رسد. او دیشب و در جشنواره گل رئال به خیرونا زشت 4 گل بود تا به مسی هشداری جدی داده باشد.  ..

ادامه مطلب

قرار نیست به ملی‌پوشان حرکات رزمی یاد بدهم/ تفکر کی‌روش قابل تحسین است ، اوجاقی

قهرمان ووشوی کشور عزیزمان ایران و دنیا گفت: مدیر فدراسیون ووشوی پرتغال به تیم ملی فوتبال کشورش کمک کرده است اوجاقی: قرار نیست به ملی پوشان حرکات رزمی..

ادامه مطلب

ترکیب گران‌ترین های حال حاضر فوتبال دنیا

به گزارش ایسنا، فان دایک به انتقال به لیورپول عنوان گران ترین مدافع تاریخ فوتبال دنیا را به خود تخصیص داده شده است داد. سایت transfermarkt در گزار..

ادامه مطلب

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شرکت یافته و فیزیکی می‌داند.  اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور..

ادامه مطلب

بار کجی که به منزل نرسید , طارمی – پرسپولیس

در حالی که مدیران پرسپولیس مدعی بودند در پرونده طارمی و ریزه اسپور خطری این کلوب را ترساندن نمیکند ولی امروز تیم پر طرفدار تهرانی از نقل‌ و انتقالات م..

ادامه مطلب

ژاپن قهرمان والیبال آسیا شد

تیم والیبال ژاپن با پیروزی 3 بر یک برابر قزاقستان در دیدار نهایی به عنوان قهرمانی والیبال آسیا 2017 دست یافت. ژاپن قهرمان والیبال آسیا شد عبارات م..

ادامه مطلب

با هیچ بازیکنی جهت حضور در استقلال حرف نزده‌ام / منصوریان

به گزارش ایسنا به نقل از کلوب استقلال، علیرضا منصوریان با رد اخبار مربوط به مذاکره اش با بازیکنان جهت حضور در این تیم، گفت: من با هیچ بازیکنی جهت حضو..

ادامه مطلب

حمایت گسترده بیش از ۱۴۰۰ نفر از اهالی ورزش از روحانی

بیش از ۱۴۰۰ نفر از اهالی ورزش با صدور بیانیه‌ای به کمپین انتخاباتی “دوباره ایران” حسن روحانی پیوستند. . حمایت گسترده بیش از ۱۴۰۰ نفر از ..

ادامه مطلب

ترابی میل به داشته باشد او را به پرسپولیس می‌دهیم / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا می‌گوید در صورتی که مهدی ترابی خودش میل به داشته باشد، به پرسپولیس انتقال یافته خواهد شد. درویش: ترابی میل به داشته باشد او را..

ادامه مطلب