تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

بازداشت مدیر رادیو البیان داعش در موصل

خالد الولید، مدیر پلیس استان نینوی از دستگیری مدیر رادیو البیان وابسته به داعش به همراه سه تن از همکاران وی در روستای”العذبه” واقع در جن..

ادامه مطلب

وکیل ترامپ، مسئولیت یک توییت رئیس‌جمهور را برعهده گرفت

شبکه خبری ای بی سی نیوز روز یکشنبه گزارش داد: «جان دود» وکیل شخصی دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا مسئولیت تنظیم یکی از توییت های ترامپ در مورد برکنار..

ادامه مطلب

دیدار رهبر کره‌شمالی از کارخانه تولید تایر جهت کامیون حامل موشک‌های بالستیک

رسانه‌های کره شمالی تصاویری از رهبر این کشور درحال دیدار از یک کارخانه مسئول تولید تایر جهت کامیون حامل موشک تازه پیونگ‌یانگ، منتشر کرده‌اند.  ..

ادامه مطلب

می‌خواستند جو بایدن را جایگزین هیلاری کلینتون در انتخابات کنند

براساس گفته‌های یکی از روسای موقت کمیته ملی دموکراتیک آمریکا مشخص شد بعد از آنکه هیلاری کلینتون در مراسمی عمومی دچار ضعف و بیماری شد، وی مساله جایگزینی کلینتون ..

ادامه مطلب

صدور حکم حبس ابد جهت ۴۳ اخوانی ، اخوان المسلمین هیچ انتخاباتی را در مصر به رسمیت نمی‌شناسد

به دنبال اتفاق “مسجد فتح” در مصر و متهم شدن تعدادی از اعضای اخوان المسلمین به اعمال خشونت در این حادثه، دادگاه کیفری مصر حکم حبس ابد ۴۳ ت..

ادامه مطلب

اسد قوی‌تر شده است است/ روابط ما با ترکیه بغرنج است ، مرکل

صدر اعظم آلمان اذعان کرد که قدرت بشار اسد زیاد شده است است که این جهت غرب خوشایند نیست وی همچنین سطح روابط کشورش با ترکیه را در مرحله‌ای بغرنج و سخت ارزیا..

ادامه مطلب

نخستین تصویر حسنی مبارک بعد از آزادی

رئیس جمهوری اسبق مصر در منزلش در شرق قاهره با معاون مدیر سابق پارلمان کویت دیدار کرد. نخستین تصویر حسنی مبارک بعد از آزادی عبارات مهم : تص..

ادامه مطلب