تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

با هیچ بازیکنی جهت حضور در استقلال حرف نزده‌ام / منصوریان

به گزارش ایسنا به نقل از کلوب استقلال، علیرضا منصوریان با رد اخبار مربوط به مذاکره اش با بازیکنان جهت حضور در این تیم، گفت: من با هیچ بازیکنی جهت حضو..

ادامه مطلب

نخستین تصویر حسنی مبارک بعد از آزادی

رئیس جمهوری اسبق مصر در منزلش در شرق قاهره با معاون مدیر سابق پارلمان کویت دیدار کرد. نخستین تصویر حسنی مبارک بعد از آزادی عبارات مهم : تص..

ادامه مطلب

حمایت گسترده بیش از ۱۴۰۰ نفر از اهالی ورزش از روحانی

بیش از ۱۴۰۰ نفر از اهالی ورزش با صدور بیانیه‌ای به کمپین انتخاباتی “دوباره ایران” حسن روحانی پیوستند. . حمایت گسترده بیش از ۱۴۰۰ نفر از ..

ادامه مطلب

عربستان شروط پیشنهادی کشور عزیزمان ایران جهت عمره را پذیرفت / مدیر شرکت حج و زیارت

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: سعودی‌ها پیشنهاد کشور عزیزمان ایران جهت عمره را پذیرفته‌اند و شرایط اعزام زائر به عمره مفرده بعد از برگزاری حج امسال بررسی می‌شود. ..

ادامه مطلب

بررسی زیاد کردن یارانه اقشار آسیب پذیر در مجلس ، زمان واریز یارانه اردیبهشت مشخص شد

با نزدیک شدن به وقت واریز یارانه اردیبهشت ماه هنوز ابهامات فراوانی در خصوص واریز مجدد یارانه دو برابری به حساب خانوارهای کم‌درآمد وجود دارد و به علاوه هنوز..

ادامه مطلب

دستورات «لاریجانی» جهت بررسی اتفاق معدن، عنوان وزیرآموزش و سند 2030

رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواست ضمن بررسی همه جانبه اتفاق معدن گلستان سهم متخلفین را روشن کند. دستورات «لاریجانی» ج..

ادامه مطلب

تحريك‌كردن فرودستان خطرناك است

ابراهيم اصغرزاده مي گويد كه كار روحاني براي پيروزي در انتخابات راحت نيست. او اعتقاد است روحاني براي پيروزي بايد فيگور جديدي بگيرد؛ فيگوري كه بتواند راي..

ادامه مطلب

تصویر العمل حافظی به توهسن معاون شهردار

به گزارش ایسنا، رحمت الله حافظی در جلسه امروز شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه نگذارید با تهدید، تهمت و توهین شاخک های نظارتی حقوق ..

ادامه مطلب

ترابی میل به داشته باشد او را به پرسپولیس می‌دهیم / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا می‌گوید در صورتی که مهدی ترابی خودش میل به داشته باشد، به پرسپولیس انتقال یافته خواهد شد. درویش: ترابی میل به داشته باشد او را..

ادامه مطلب

عوام‌گرایی است یا عدالتخواهی؟ , یارانه نقدی

در میان وعده‌های انتخاباتی که این روزها از نامزدهای ریاست‌‌جمهوری شنیده می‌شود، زیاد کردن چند برابری یارانه‌ نقدی بیشترین توجه‌ها را به خود جلب کرده هس..

ادامه مطلب