تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری وقت بازیگری در سینما به امثال من نمی‌رسد / یک بازیگر زن

بازیگر سریال «پنچری» گفت: سینما هر لحظه و همواره جهت من دغدغه بوده و است ولی انگار من جهت دیگران دغدغه نیستم و به همین خاطر به من بازی نمی‌دهند. البته در حال حا

وقت بازیگری در سینما به امثال من نمی‌رسد / یک بازیگر زن

یک بازیگر زن: وقت بازیگری در سینما به امثال من نمی رسد

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال «پنچری» گفت: سینما هر لحظه و همواره جهت من دغدغه بوده و است ولی انگار من جهت دیگران دغدغه نیستم و به همین خاطر به من بازی نمی دهند. البته در حال حاضر صرفاً یک جماعت خاص در سینما کار می کنند و دورهم فیلم می سازند و بازی به امثال من نمی رسد.

به گزارش میزان، شهره سلطانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که به تازگی در سریال «پنچری» به ایفای نقش پرداخته بود درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: فیلم «خیابان شصت و هشتم » را به کارگردانی خودم در سینمای هنر و تجربه آماده اکران دارم و امیدوارم به زودی در سینماها اکران شود. این فیلم یک سکانس پلان بسیار پیچیده بود که قبل از فیلمبرداری 12 روز تمرین را جهت ما به همراه داشت.

وقت بازیگری در سینما به امثال من نمی‌رسد / یک بازیگر زن

کارگردان فیلم «خیابان شصت و هشتم» راجع به بازیگران این فیلم اضافه کرد: در این فیلم لیلا بلوکات، مارال فرجاد، لیلا برخورداری، ایمان صفا، ایرج تدین، مهتاب نوری، سحر شاطری، علی ولی لو، سیامک صفا و بهروز پناهنده به ایفای نقش می پردازند. این فیلم موضوعی اجتماعی داشته و به پرسشها و پرسشها بین زوج ها می پردازد.

او راجع به دغدغه بازی در سینما و علاقه اش جهت ایفای نقش های متفاوت تصریح کرد: سینما هر لحظه و همواره جهت من دغدغه بوده و است ولی انگار من جهت دیگران دغدغه نیستم و به همین خاطر به من بازی نمی دهند. البته در حال حاضر صرفاً یک جماعت خاص در سینما کار می کنند و دورهم فیلم می سازند و بازی به امثال من نمی رسد.

بازیگر سریال «پنچری» گفت: سینما هر لحظه و همواره جهت من دغدغه بوده و است ولی انگار من جهت دیگران دغدغه نیستم و به همین خاطر به من بازی نمی‌دهند. البته در حال حا

بازیگر سریال «سه در چهار» راجع به عدم پذیرش بعضی نقش ها در سینما تاکید کرد: پیشنهاد هر لحظه است ولی من بعد از این سابقه طولانی انتظار دارم نقشی در خور من پیشنهاد شود. اکثر پیشنهادات بسیار ضعیف بوده و به همین خاطر آنها را نپذیرفته ام چون اعتقاد دارم که نقش باید جهت من بازیگر چالش برانگیز باشد ولی متاسفانه اکثر نقش های پیشنهادی سطحی است.

سلطانی در مورد انتقادات فراوان نسبت به سریال «پنچری» خاطرنشان کرد: من واقعاً نمی دانم چه باید بگویم. خود من هم در ابتدا امیدوار بودم که پنچری اتفاق خاص ای شود ولی متاسفانه اینطور نشد. البته سلیقه ها تفاوت دارد ولی احساس می کنم در قبال پنچری همه چیز آن جور که باید پیش نرفت.

واژه های کلیدی: سریال | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | بازیگران | شهره سلطانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs