تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نقشم در «ستایش» پیچیده است ، زیاد نقش طنز از ما می‌خواهند

یک بازیگر تلویزیون راجع به نقش‌هایی که به وی پیشنهاد می‌شود، گفت که زیاد آثار طنز به وی پیشنهاد می شود ولی خودش به آثار و نقش‌های جدی علاقمند است. 

نقشم در «ستایش» پیچیده است ، زیاد نقش طنز از ما می‌خواهند

زیاد نقش طنز از ما می خواهند/ نقشم در «ستایش» پیچیده است

عبارات مهم : سریال

یک بازیگر تلویزیون راجع به نقش هایی که به وی پیشنهاد می شود، گفت که زیاد آثار طنز به وی پیشنهاد می شود ولی خودش به آثار و نقش های جدی علاقمند هست.

امید علیمردانی بازیگر تلویزیون در گفتگو با مهر راجع به «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی و اینکه چه زمانی این سریال کلید می خورد، گفت: سعید مطلبی نویسنده سریال «ستایش» تاکنون ۲۰ قسمت از سری سوم این مجموعه را به نگارش درآورده است.

نقشم در «ستایش» پیچیده است ، زیاد نقش طنز از ما می‌خواهند

وی ادامه داد: طبق صحبت هایی که داشتیم احتمالا اسفندماه پیش تولید را شروع کنیم و فروردین وارد ضبط فصل سوم این سریال می شویم.

این بازیگر راجع به نقش خود نیز بیان کرد: شخصیت من در سری های قبلی این سریال منفی بود و در فصل سوم هم اتفاقاتی رخ می دهد که نقشم پیچیدگی های بیشتری می یابد و منفی تر می شود.

یک بازیگر تلویزیون راجع به نقش‌هایی که به وی پیشنهاد می‌شود، گفت که زیاد آثار طنز به وی پیشنهاد می شود ولی خودش به آثار و نقش‌های جدی علاقمند است. 

علیمردانی راجع به اینکه در سریال های تلویزیون زیاد چه نقشی هایی به وی و افرادی که فیزیک مشابه او را دارند داده می شود، بیان کرد: یک مساله این است که فکر می کنند زیاد باید از کوتاه قامتان بلند همت جهت کارهای طنز استفاده شود. خود من کمتر نقش های کمدی را دوست دارم و حتی در سریال های کمدی علاقه دارم زیاد نقش های جدی را بازی کنم.

وی این نظر را به کارگردانان نسبت داد و اظهار کرد: زیاد از اینکه ضعف فیلمنامه نویس ها باشد کارگردانان هستند که گزینش می کنند چه کسی چه نقشی را داشته باشد و به عنوان نمونه کارگردان براساس یک شخصیت می گوید که باید لودگی بیشتری در نقش باشد تا مخاطب بخندد. البته خدا را شکر این نظر چندین سال است که عوض کردن پیدا کرده است و نقش های جدی هم به ما پیشنهاد می شود.

این بازیگر همچنین با اشاره به اینکه باید به ظرفیت ها و توانمندی های کوتاه قامتان نگاه کرد، گفت: بسیاری از دوستان من اذیت می شوند از نقش هایی که به آنها پیشنهاد می شود چراکه زیاد این نقش ها در حد شاگرد یک مغازه و یا حتی نقش های زیر خط فقر است درحالیکه به نظرم اشکالی ندارد که نقش های دیگری هم نوشته شود نقش هایی که حتی در واقعیت هم وجود داشته هست. به طور مثال من دوستی داشته ام که در دوران دفاع مقدس به علت همین فیزیک بدنی توانسته به خاکریز دشمن وارد شود و یا دوستی دارم که استاد دانشگاه است ولی اینها در سریال ها دیده نمی شود.

نقشم در «ستایش» پیچیده است ، زیاد نقش طنز از ما می‌خواهند

علیمردانی در آخر بیان کرد: من فردی را می شناسم که مهندس هواپیماست و از همین فیزیک استفاده می کند ولی این ظرفیت ها و توانمندی ها در نقش ها دیده نمی شوند. به عنوان نمونه پیتر دینکلیج بازیگر سریال «تاج و تخت» یکی از شخصیت های بسیار مهم است و از نخستین فصل این مجموعه نقشی بسیار کلیدی داشت و اگر به ما هم اعتماد شود می توانیم شخصیت پردازی بهتری از آنچه در حال حاضر دیده می شود روی نقش هایمان در سریال ها داشته باشیم.

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs