تکان دادن ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

تکان دادن: ناراحتی استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خانه‌نشینی روحانی در روزهای برفی دروغ است / پاسخ دفتر رییس‌جمهوری به ادعای نماینده عضو جبهه پایداری

روابط عمومی دفتر مدیر جمهور طرح بعضی ادعاهای نادرست و سخیف از سوی یکی از نمایندگان مجلس نسبت به مدیر جمهوری را تکذیب و اینگونه کارها را نادیده گرفتن توصیه‎های ر

خانه‌نشینی روحانی در روزهای برفی دروغ است / پاسخ دفتر رییس‌جمهوری به ادعای نماینده عضو جبهه پایداری

پاسخ دفتر رییس جمهوری به ادعای نماینده عضو جبهه پایداری: منزل نشینی روحانی در روزهای برفی دروغ است

عبارات مهم : اسلامی

روابط عمومی دفتر مدیر جمهور طرح بعضی ادعاهای نادرست و سخیف از سوی یکی از نمایندگان مجلس نسبت به مدیر جمهوری را تکذیب و اینگونه کارها را نادیده گرفتن توصیه‎های رهبر معظم انقلاب، خلاف جایگاه والای مجلس شورای اسلامی و بازی در زمین بیگانگان و بدخواهان کشور عزیزمان ایران اسلامی خواند.

به گزارش خبرآنلاین، همزمان با بارش برف در پایتخت کشور عزیزمان ایران حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ادعای عجیب و غریبی را مطرح کرد. او گفته بود: مدیر جمهور دو روز در مدت زمانی که بارش برف در کشور رخ داده، بر سر کار خود حاضر نشده است.

حاجی دلیگانی البته تنها منزل نشینی مدیر جمهور در ایام بارش برف در کشور را اسف بار نخواند بلکه در مورد همسر او نیز عنوان کرد: شنیدیم در ایامی که با آلودگی هوا رو به رو بودیم، همسر مدیر جمهور حاضر به سکونت در منزلی که در مجموعه ریاست جمهوری واقع شده است است به این علت که این منزل در مرکز شهر واقع شده است است و مرکز شهر از آلودگی بیشتری برخوردار هست، نبوده و به همین علت مدیر جمهور ناچار می‎شود در منزل بالای شهر خود ساکن شوند. همین امر باعث اوج بودن مسافت از منزل تا محل کار و وقت گیری جهت رفت و آمد و همچنین هزینه های بیشتری جهت حفاظت در منطقه شمیرانات می شود.

خانه‌نشینی روحانی در روزهای برفی دروغ است / پاسخ دفتر رییس‌جمهوری به ادعای نماینده عضو جبهه پایداری

حال روابط عمومی دفتر رییس جمهوری در پاسخ به این نماینده در اطلاعیه ای اعلام کرد: در شرایطی که همه قوا و ارکان نظام اسلامی باید با وحدت، همدلی و همراهی، خدمت زیاد و پاسخگویی به مطالبات بر حق ملت را سرلوحه کارها خود قرار دهند؛ متاسفانه این بار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شریف شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی طی ادعاهایی سخیف و دروغ با عنوان «ماجرای منزل نشینی روحانی در روزهای برفی»، نسبت به مدیر محترم جمهوری، خانواده ایشان و سایر مسوولان دولت مطالب کذب و قابل پیگردی را در عرصه عمومی مطرح نموده است.

این اطلاعیه افزوده است: فهرست کردن دروغ ها، افترا، ابهام آفرینی و طرح شنیده های ساختگی و شایعه افکنیِ هدفمند علیه خدمتگزاران ملت در دولت، نه جزو «وظایف نمایندگی»، بلکه دقیقا خلاف «شان نمایندگی» و خدشه به جایگاه والای مجلس به عنوان «خانه و عصاره فضایل ملت» هست. اینگونه کارها همچنین توهین به عموم نمایندگان دلسوز و شریفی است که خدمت صادقانه به مردم و کشور را هرگز به دستورالعمل های سیاسیِ تشنگان قدرت نفروخته و نمی فروشند.

روابط عمومی دفتر مدیر جمهور طرح بعضی ادعاهای نادرست و سخیف از سوی یکی از نمایندگان مجلس نسبت به مدیر جمهوری را تکذیب و اینگونه کارها را نادیده گرفتن توصیه‎های ر

روابط عمومی دفتر مدیر جمهور افزوده است: اکنون روزگارِشفافیت هست، دوران فریب افکار عمومی با طرح شایعات و اتهامات دروغ به منظور بدبین کردن مردم به خدمتگزارانِ خود گذشته هست. نتیجه اینگونه اقدامات، با هر انگیزه ای، خیانت به نظام و کشور، توهین به افکار عمومی، یاس آفرینی و نادیده گرفتن رهنمودها و توصیه های مقام معظم رهبری است که از جمله اخیرا فرمودند «نباید انتقاد و تذکر را با مبالغه و تعمیم غیرمنطقی، به ابزار شایعه و سیاه نمایی تبدیل کرد».

در آخر این اطلاعیه همچنین با اشاره به اینکه «اینگونه اقدامات، آگاهانه یا نا آگاهانه، ترویج اختلاف و بی اعتمادی عمومی، و بازیگری در میدانی است که بیگانگان و بدخواهان ایرانِ اسلامی با ادعای ناکارآمدی نظام آراسته اند» تاکید شده است است: امیدآفرینی، یکپارچگی، احترام به جایگاه قانونی قوا و سایر ارکان نظام، و نیز تقویت روحیه همدلی و همکاری مهمترین وظیفه ملی در مقطع کنونی است و امیدواریم فعالان محترم حوزه سیاسی و نخبگان عرصه رسانه ای کشور با حفظ هوشیاری در همین جهت حرکت و دشمن های را مایوس سازند.

واژه های کلیدی: اسلامی | رییس جمهور | روابط عمومی | ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs